Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-09-26 18:29:12 2788
Keresünk! Amúgy van mező, fasor, meg egy halastó (azt mondják, hogy sok madár van arra), meg a művháznak is van kertje. Ha nagyon akartok hívok egy modellt is:) Bár szerintem az később is ráér.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-09-26 15:25:02 2787
Ja, bocs. Most nézem, hogy október 26-án. Na és van ott valami, amit fotózni lehet? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!