Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-09-26 15:04:15 2785
Nekem elvileg jó az időpont :-)
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2007-09-26 14:52:19 2783
Október 26-án, pénteken Fotós Klub a Butykai Közösségi Házban. Beszélgetés, gépmustra, szavazás, hogy ki legyen a következő klub vendége (Természetesen csak magyar fotós jöhet számításba). Mindenki hozon gépet, rágcsát, meg innivalót, illetve jelezze, ha ott akar aludni. Kicsit odébb van még, de már most reklámozom. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!