Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-09-26 14:41:56 2782
"meg KELL hogy legyen a közölhető kép már a CF-en is."
Kb ilyen elvet vallok énis. A RAW konvertáláson kívül nemigen nyúlok a képhez (lehet hogy azért szarok :-)
Előzmény:
janak Creative Commons License 2007-09-26 14:24:10 2781
Igen, ennyi a digi utómunka szerintem is... Mióta riporterkedem, még ennyire sincs időm, de izgalmas úgy fotózni, hogy meg KELL hogy legyen a közölhető kép már a CF-en is. Néha sikerül. :)

Más: Megvettem ma Miskolcon a 17-40 L obit. Fél éves, ránézésre azt is elhinném h zsír új, tényleg tökéletes. 140k HUF. Szerintem ez jó ár. Egyetlen hátránya, hogy amerikából jött. Persze egy L optika elvileg elég megbízható. Remélem.... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!