Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-26 13:55:33 46
Valami megoldás? Mert kipróbálnám, én is Domestoszoztam, és most kéne valami más ami segit :)
A hozzászólás:
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:47:10 44
Ebben igazad lehet, nekem van ablak a klotyón.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-26 13:40:08 42
Szellőztetés? Mármint én panelban lakok, és ott tudod elég rosszul van megoldva a szellőzőrendszer, és nem akarom azt se, hogy a szomszédok szagolgassák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!