|
|
|
|
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-26 13:48:59
|
45
|
| A vécécsészének semmi baja sincs a sósavtól, nem olyan anyagból van, mint mondjuk a fürdőkád. Azt én sem sósavval tisztítom. |
|
A hozzászólás:
 |
Tepedt_
2007-09-26 13:40:25
|
43
|
| Az előbb itt arról beszélgettünk, hogy nem igazán tesz jót a sósav a zománcnak :) |
|
Előzmény:
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-26 13:39:37
|
41
|
Még valami, nálunk nem az anyukám tisztítja a vécét, hanem én, már 25 éve, volt alkalmam kipróbálni ezt-azt.
A sósavról el kell mondanom, hogy féltem tőle, de kesztyűben kell dolgozni és óvatosan kell bánni vele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|