Keresés

Részletes keresés

Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:48:59 45
A vécécsészének semmi baja sincs a sósavtól, nem olyan anyagból van, mint mondjuk a fürdőkád. Azt én sem sósavval tisztítom.
A hozzászólás:
Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-26 13:40:25 43
Az előbb itt arról beszélgettünk, hogy nem igazán tesz jót a sósav a zománcnak :)
Előzmény:
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:39:37 41

Még valami, nálunk nem az anyukám tisztítja a vécét, hanem én, már 25 éve, volt alkalmam kipróbálni ezt-azt.

A sósavról el kell mondanom, hogy féltem tőle, de kesztyűben kell dolgozni és óvatosan kell bánni vele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!