Keresés

Részletes keresés

Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:47:10 44
Ebben igazad lehet, nekem van ablak a klotyón.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-26 13:40:08 42
Szellőztetés? Mármint én panelban lakok, és ott tudod elég rosszul van megoldva a szellőzőrendszer, és nem akarom azt se, hogy a szomszédok szagolgassák.
Előzmény:
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:35:17 40

Igen, igen.

1 flakon sósavat beleöntesz a vöcöbe és hagyod letakarva 1 órácskát. A legjobb, ha este öntöd bele és reggelig dolgozik. A perem alá is lögybikölj. Ha nem próbáltad még, tedd meg, meg fogsz lepődni az eredményen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!