|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-09-26 13:40:08
|
42
|
| Szellőztetés? Mármint én panelban lakok, és ott tudod elég rosszul van megoldva a szellőzőrendszer, és nem akarom azt se, hogy a szomszédok szagolgassák. |
|
Előzmény:
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-26 13:35:17
|
40
|
Igen, igen.
1 flakon sósavat beleöntesz a vöcöbe és hagyod letakarva 1 órácskát. A legjobb, ha este öntöd bele és reggelig dolgozik. A perem alá is lögybikölj. Ha nem próbáltad még, tedd meg, meg fogsz lepődni az eredményen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|