Keresés

Részletes keresés

Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-26 13:40:25 43
Az előbb itt arról beszélgettünk, hogy nem igazán tesz jót a sósav a zománcnak :)
A hozzászólás:
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:39:37 41

Még valami, nálunk nem az anyukám tisztítja a vécét, hanem én, már 25 éve, volt alkalmam kipróbálni ezt-azt.

A sósavról el kell mondanom, hogy féltem tőle, de kesztyűben kell dolgozni és óvatosan kell bánni vele.

Előzmény:
Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-26 13:18:35 39
Tapasztalatból beszélsz a sósavval kapcsolatban? A domestost prbáltad is már netán?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!