Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-26 13:40:08 42
Szellőztetés? Mármint én panelban lakok, és ott tudod elég rosszul van megoldva a szellőzőrendszer, és nem akarom azt se, hogy a szomszédok szagolgassák.
A hozzászólás:
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:35:17 40

Igen, igen.

1 flakon sósavat beleöntesz a vöcöbe és hagyod letakarva 1 órácskát. A legjobb, ha este öntöd bele és reggelig dolgozik. A perem alá is lögybikölj. Ha nem próbáltad még, tedd meg, meg fogsz lepődni az eredményen.

Előzmény:
Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-26 13:18:35 39
Tapasztalatból beszélsz a sósavval kapcsolatban? A domestost prbáltad is már netán?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!