Keresés

Részletes keresés

Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:39:37 41

Még valami, nálunk nem az anyukám tisztítja a vécét, hanem én, már 25 éve, volt alkalmam kipróbálni ezt-azt.

A sósavról el kell mondanom, hogy féltem tőle, de kesztyűben kell dolgozni és óvatosan kell bánni vele.

Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:35:17 40

Igen, igen.

1 flakon sósavat beleöntesz a vöcöbe és hagyod letakarva 1 órácskát. A legjobb, ha este öntöd bele és reggelig dolgozik. A perem alá is lögybikölj. Ha nem próbáltad még, tedd meg, meg fogsz lepődni az eredményen.

A hozzászólás:
Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-26 13:18:35 39
Tapasztalatból beszélsz a sósavval kapcsolatban? A domestost prbáltad is már netán?
Előzmény:
Agresszív nyuszika Creative Commons License 2007-09-26 13:14:14 38

Klotyóva sósav, tuti olcsóbb, mint a domesztosz, de biztos jobb is.

Mosógépbe Cillit vízkőoldót mondott a mosógépszerelő. Semmiképp se az agyonreklámozott vízlágyítót. Én próbáltam, drága és rondák a ruhák tőle.

Konyhába is jöhet a vízkőoldó, sósav ide nem. A sósav egyébként nem marja ki a WC csészét.

A lúgok nem oldják a vízkövet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!