|
|
|
|
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-26 13:39:37
|
41
|
Még valami, nálunk nem az anyukám tisztítja a vécét, hanem én, már 25 éve, volt alkalmam kipróbálni ezt-azt.
A sósavról el kell mondanom, hogy féltem tőle, de kesztyűben kell dolgozni és óvatosan kell bánni vele. |
|
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-26 13:35:17
|
40
|
Igen, igen.
1 flakon sósavat beleöntesz a vöcöbe és hagyod letakarva 1 órácskát. A legjobb, ha este öntöd bele és reggelig dolgozik. A perem alá is lögybikölj. Ha nem próbáltad még, tedd meg, meg fogsz lepődni az eredményen. |
|
A hozzászólás:
 |
Tepedt_
2007-09-26 13:18:35
|
39
|
| Tapasztalatból beszélsz a sósavval kapcsolatban? A domestost prbáltad is már netán? |
|
Előzmény:
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-26 13:14:14
|
38
|
Klotyóva sósav, tuti olcsóbb, mint a domesztosz, de biztos jobb is.
Mosógépbe Cillit vízkőoldót mondott a mosógépszerelő. Semmiképp se az agyonreklámozott vízlágyítót. Én próbáltam, drága és rondák a ruhák tőle.
Konyhába is jöhet a vízkőoldó, sósav ide nem. A sósav egyébként nem marja ki a WC csészét.
A lúgok nem oldják a vízkövet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|