|
|
|
|
 |
Tepedt_
2007-09-26 13:18:35
|
39
|
| Tapasztalatból beszélsz a sósavval kapcsolatban? A domestost prbáltad is már netán? |
|
A hozzászólás:
 |
Agresszív nyuszika
2007-09-26 13:14:14
|
38
|
Klotyóva sósav, tuti olcsóbb, mint a domesztosz, de biztos jobb is.
Mosógépbe Cillit vízkőoldót mondott a mosógépszerelő. Semmiképp se az agyonreklámozott vízlágyítót. Én próbáltam, drága és rondák a ruhák tőle.
Konyhába is jöhet a vízkőoldó, sósav ide nem. A sósav egyébként nem marja ki a WC csészét.
A lúgok nem oldják a vízkövet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|