Keresés

Részletes keresés

Who111 Creative Commons License 2007-09-26 21:21:14 49

Asszony használ Harpic-ot, én néha éjszakára beleöntök fél üveg ecetet.

Egyébként ezt a megmarja dolgot vegyészmérnök kollégám mondta, mikor

felolvastam neki a hozzászólást.

Pontosabban úgy kezdte, hogy a tömény savval vigyázni kell, mert...

A hozzászólás:
Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-26 12:26:11 36
Te mit használsz a WC-dhez?
Előzmény:
Who111 Creative Commons License 2007-09-26 12:22:53 35

Megmarja a fajanszot.

(Többszöri használat után, és tömény savról van szó.)

 

A savakban meg a lúgokban egyébként az a jó, hogy könnyen közömbösítehetőek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!