|
|
|
|
 |
Who111
2007-09-26 21:21:14
|
49
|
Asszony használ Harpic-ot, én néha éjszakára beleöntök fél üveg ecetet.
Egyébként ezt a megmarja dolgot vegyészmérnök kollégám mondta, mikor
felolvastam neki a hozzászólást.
Pontosabban úgy kezdte, hogy a tömény savval vigyázni kell, mert... |
|
A hozzászólás:
 |
Tepedt_
2007-09-26 12:26:11
|
36
|
| Te mit használsz a WC-dhez? |
|
Előzmény:
 |
Who111
2007-09-26 12:22:53
|
35
|
Megmarja a fajanszot.
(Többszöri használat után, és tömény savról van szó.)
A savakban meg a lúgokban egyébként az a jó, hogy könnyen közömbösítehetőek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|