|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-09-26 13:05:30
|
37
|
| Ezért lehet könnyen higitani, bár a lúg semlegesitő hatásairól is lehetne ódákat zengeni. |
|
 |
Tepedt_
2007-09-26 12:26:11
|
36
|
| Te mit használsz a WC-dhez? |
|
A hozzászólás:
 |
Who111
2007-09-26 12:22:53
|
35
|
Megmarja a fajanszot.
(Többszöri használat után, és tömény savról van szó.)
A savakban meg a lúgokban egyébként az a jó, hogy könnyen közömbösítehetőek. |
|
Előzmény:
 |
Tepedt_
2007-09-26 12:07:41
|
33
|
| Ebben eltérőek a vélemények sokak szerint a sósav a legjobb az ecettel egyetemben, azonban én ebben nem vagyok 100%ig biztos. És akkor még nem is vizsgáltuk a WC csészére milyen hatással van az erős sav |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|