|
|
|
|
 |
Who111
2007-09-26 12:22:53
|
35
|
Megmarja a fajanszot.
(Többszöri használat után, és tömény savról van szó.)
A savakban meg a lúgokban egyébként az a jó, hogy könnyen közömbösítehetőek. |
|
 |
Törölt nick
2007-09-26 12:14:56
|
34
|
Biztos nagyon jót tesz neki.. Ha tehetném még a kádamat is ezzel pucolnám. |
|
A hozzászólás:
 |
Tepedt_
2007-09-26 12:07:41
|
33
|
| Ebben eltérőek a vélemények sokak szerint a sósav a legjobb az ecettel egyetemben, azonban én ebben nem vagyok 100%ig biztos. És akkor még nem is vizsgáltuk a WC csészére milyen hatással van az erős sav |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-09-26 12:00:52
|
32
|
| Valóban elég sok káros tisztítószer van. Pl. itt van ugye a sósavas wc-tisztítás.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|