Keresés

Részletes keresés

Who111 Creative Commons License 2007-09-26 12:22:53 35

Megmarja a fajanszot.

(Többszöri használat után, és tömény savról van szó.)

 

A savakban meg a lúgokban egyébként az a jó, hogy könnyen közömbösítehetőek.

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-26 12:14:56 34
Biztos nagyon jót tesz neki..
Ha tehetném még a kádamat is ezzel pucolnám.
A hozzászólás:
Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-26 12:07:41 33
Ebben eltérőek a vélemények sokak szerint a sósav a legjobb az ecettel egyetemben, azonban én ebben nem vagyok 100%ig biztos. És akkor még nem is vizsgáltuk a WC csészére milyen hatással van az erős sav
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-26 12:00:52 32
Valóban elég sok káros tisztítószer van. Pl. itt van ugye a sósavas wc-tisztítás..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!