|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-09-25 13:56:07
|
29
|
| Csak kíváncsi voltam h milyen butaságokkal ütitek el az időt. |
|
A hozzászólás:
 |
Tepedt_
2007-09-25 13:53:35
|
28
|
Értem. És akkor mit keresel ebben a topicban ha anyád pucolja a WC-t? Gondolom a vízkő a hobbid :D |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-09-25 13:46:02
|
27
|
Kisbohóc mi? :) Anyám pucolja a wc-ét otthon, szerencsére nekem nem kell ilyen gasztronómiai csodákkal foglalkoznom. Ha jól tudom valami Domestosz terméket használ. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|