Keresés

Részletes keresés

Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-25 13:07:32 24
Ennyire azért ne legyünk viccesek!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-25 12:17:46 23
Igazából csuporban tartani tényleg felelőtlenség.
Ezért is tárolom tenyérben.
Minden második kedden beállok a speiz-ba és 3-4 órán át markoléaszok 1 kis sósavat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!