Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-09-24 19:13:17 2773

BArátnőnek venni kell valami ajándékot. Elvinni vacsorázni, meglepni az ajándékkal, aztán ha már olvadozik lovagiasságod miatt, mellékesen megemlíted, hogy vettél egy új obit. :)

Előzmény:
janak Creative Commons License 2007-09-24 16:15:39 2772
17-40 L nem elado? multkor mondtad h gondolkozol rajta. mondjuk kozben en eldontottem, hogy beruhazok egy uj darabra. max. nem lesz karacsony. :) de ez kis aldozat azert a jo kis uvegert. remelem a baratnom is igy gondolja...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!