Keresés

Részletes keresés

dumba Creative Commons License 2007-09-23 21:05:30 1046
Gondolom élvefogó csapdáról van szó. (Vagy inkább remélem..)
A hozzászólás:
dumba Creative Commons License 2007-09-23 21:04:47 1045
Hello!
Próbáljátok olajos hallal csapdázni, állítólag nem tud neki ellenállni egyetlen nyest sem...:) (Én még nem próbáltam.)
Előzmény:
gluckb Creative Commons License 2007-09-23 19:22:24 1043

Sziasztok !

 

Segítséget szereténk kérni egy nyest-család befogásához, elriasztásához. Hónapok óta látogatják a kertünket, sokféle megoldást kipróbáltam, de sajnos eddig mind eredménytelen volt.

A házunk be van kamerázva,ezért látom éjjeli ténykedésüket. Az autómat teljesen összekarcolták, lerágták az antennát. Még a motortérbe vásárolt ultrahangos riasztót is megtámadták, a gumikédereket megrágták.

A csapdába mindenfélét tettünk már (tojást, diót, édességet, stb), nem mászik bele.

Volt gázolajos rongy, és felhangosított rádió is. Az egész kocsibejáró mozgásérzékelős lámpával felszerelt, még ez sem riasztja vissza őket!

Most már komoly anyagi károkat okozott a rágcsáló-család, elegem van belőlük.  (kb 3-an vannak.)

 

Kérlek segítsetek, hogy fogjam be őket?

 

Köszi,

Balázs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!