Sziasztok !
Segítséget szereténk kérni egy nyest-család befogásához, elriasztásához. Hónapok óta látogatják a kertünket, sokféle megoldást kipróbáltam, de sajnos eddig mind eredménytelen volt.
A házunk be van kamerázva,ezért látom éjjeli ténykedésüket. Az autómat teljesen összekarcolták, lerágták az antennát. Még a motortérbe vásárolt ultrahangos riasztót is megtámadták, a gumikédereket megrágták.
A csapdába mindenfélét tettünk már (tojást, diót, édességet, stb), nem mászik bele.
Volt gázolajos rongy, és felhangosított rádió is. Az egész kocsibejáró mozgásérzékelős lámpával felszerelt, még ez sem riasztja vissza őket!
Most már komoly anyagi károkat okozott a rágcsáló-család, elegem van belőlük. (kb 3-an vannak.)
Kérlek segítsetek, hogy fogjam be őket?
Köszi,
Balázs |