|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-09-27 07:09:40
|
1048
|
| Van valami fejlemény? |
|
 |
dumba
2007-09-23 21:04:47
|
1045
|
Hello! Próbáljátok olajos hallal csapdázni, állítólag nem tud neki ellenállni egyetlen nyest sem...:) (Én még nem próbáltam.) |
|
 |
Gabis24
2007-09-23 20:14:55
|
1044
|
A nyest nem rágcsáló. Bár ha nem szószerint értetted, akkor ok. :)
Kutyakakival szórjátok tele a kertet, hátha az segít. |
|
A hozzászólás:
 |
gluckb
2007-09-23 19:22:24
|
1043
|
Sziasztok !
Segítséget szereténk kérni egy nyest-család befogásához, elriasztásához. Hónapok óta látogatják a kertünket, sokféle megoldást kipróbáltam, de sajnos eddig mind eredménytelen volt.
A házunk be van kamerázva,ezért látom éjjeli ténykedésüket. Az autómat teljesen összekarcolták, lerágták az antennát. Még a motortérbe vásárolt ultrahangos riasztót is megtámadták, a gumikédereket megrágták.
A csapdába mindenfélét tettünk már (tojást, diót, édességet, stb), nem mászik bele.
Volt gázolajos rongy, és felhangosított rádió is. Az egész kocsibejáró mozgásérzékelős lámpával felszerelt, még ez sem riasztja vissza őket!
Most már komoly anyagi károkat okozott a rágcsáló-család, elegem van belőlük. (kb 3-an vannak.)
Kérlek segítsetek, hogy fogjam be őket?
Köszi,
Balázs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|