Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-09-27 07:09:40 1048
Van valami fejlemény?
dumba Creative Commons License 2007-09-23 21:04:47 1045
Hello!
Próbáljátok olajos hallal csapdázni, állítólag nem tud neki ellenállni egyetlen nyest sem...:) (Én még nem próbáltam.)
Gabis24 Creative Commons License 2007-09-23 20:14:55 1044

A nyest nem rágcsáló. Bár ha nem szószerint értetted, akkor ok. :)

 

Kutyakakival szórjátok tele a kertet, hátha az segít.

A hozzászólás:
gluckb Creative Commons License 2007-09-23 19:22:24 1043

Sziasztok !

 

Segítséget szereténk kérni egy nyest-család befogásához, elriasztásához. Hónapok óta látogatják a kertünket, sokféle megoldást kipróbáltam, de sajnos eddig mind eredménytelen volt.

A házunk be van kamerázva,ezért látom éjjeli ténykedésüket. Az autómat teljesen összekarcolták, lerágták az antennát. Még a motortérbe vásárolt ultrahangos riasztót is megtámadták, a gumikédereket megrágták.

A csapdába mindenfélét tettünk már (tojást, diót, édességet, stb), nem mászik bele.

Volt gázolajos rongy, és felhangosított rádió is. Az egész kocsibejáró mozgásérzékelős lámpával felszerelt, még ez sem riasztja vissza őket!

Most már komoly anyagi károkat okozott a rágcsáló-család, elegem van belőlük.  (kb 3-an vannak.)

 

Kérlek segítsetek, hogy fogjam be őket?

 

Köszi,

Balázs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!