Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2007-09-21 16:57:53 2766

Ja, bocs, már 100-szor kérdeztem: mazsi.

Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-09-21 16:54:56 2765
Jenőapu alias Ljubityel? Ja, neki van egy stílusa. Meg másoknak is. Milyen nickkel operáltál ott?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!