Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-21 10:55:07 15
Nem olyan veszélyes az, de ha bevált a Domestos akkor azt használj.
A hozzászólás:
Tepedt_ Creative Commons License 2007-09-21 10:22:11 14
Savval inkább nem kísérleteznék, én maradok a Domestosnál.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-21 10:13:41 13
Erre van a háztartási sav :) Bár akkor maszk is kell, de ha jól tudom valami klóros is megteszi, de ezeket ne vegyítsük, mert meglepetésben lesz részünk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!