Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-09-21 09:49:08 2756
Újpesten a Török György-féle suli van. Meggyőzött az előadók (oktatók) névsora. Eddig - bár nagyon az elején vagyunk - totál nem bántam meg. Csak az utazgatás... holnap a Budai várnál lesz gyakorlat (vár bevétele, várvédők feladatai stb. :-))
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-09-20 23:48:19 2750
És mi van Újpesten? Miért kell belőletek mindent hosszú expozícióval kihúzni? :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!