|
|
|
|
 |
toth-abri
2007-09-20 23:48:19
|
2750
|
| És mi van Újpesten? Miért kell belőletek mindent hosszú expozícióval kihúzni? :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2007-09-20 21:38:04
|
2749
|
| Én Újpestre járok. Hátha összefutok Törőcsik Andrissal :-) |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2007-09-20 21:32:52
|
2748
|
Mi??? Végül milyen tanfolyam indult el?
Én is benne vagyok a taliban, csak október 4-e után. (Akkor lesz a szakvizsgám.) Amúgy tényleg csinálhatnánk már egy fotós talit több év után. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|