Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-09-20 21:38:04 2749
Én Újpestre járok. Hátha összefutok Törőcsik Andrissal :-)
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2007-09-20 21:32:52 2748

Mi??? Végül milyen tanfolyam indult el?

 

Én is benne vagyok a taliban, csak október 4-e után. (Akkor lesz a szakvizsgám.) Amúgy tényleg csinálhatnánk már egy fotós talit több év után. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!