Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2007-09-20 23:49:27 2751
Amúgy Tamás Pál = az itteni tamaspal87, aki a D200-as fórumban dicsekszik, hogy felvették a MUOSZ újságírósiskolába? :-)
300eoss Creative Commons License 2007-09-20 21:27:34 2747
Ő máshol tanul
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-09-20 21:24:08 2746
Nem tudod, Tamás Palit felvették?
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-09-20 20:55:33 2745
De még hogy! Alapjaiban megrendítette bizonyos eddigi ismeretemet. Persze nem adom el a cuccom, mert megvan, hogy milyen feladatot mivel kell/lehet megcsinálni. Na meg minek csináljam meg TÖKÉLETESRE a feladatot, ha az elfogadhatót sem fizetik meg. A plusz ráfordítást, ami a TÖKÉLETESHEZ kell, arra sem szükség nincs felénk, és meg se fizetnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!