|
|
|
|
 |
Bobby75
2007-09-20 21:24:08
|
2746
|
| Nem tudod, Tamás Palit felvették? |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2007-09-20 20:55:33
|
2745
|
| De még hogy! Alapjaiban megrendítette bizonyos eddigi ismeretemet. Persze nem adom el a cuccom, mert megvan, hogy milyen feladatot mivel kell/lehet megcsinálni. Na meg minek csináljam meg TÖKÉLETESRE a feladatot, ha az elfogadhatót sem fizetik meg. A plusz ráfordítást, ami a TÖKÉLETESHEZ kell, arra sem szükség nincs felénk, és meg se fizetnék. |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2007-09-20 20:34:12
|
2744
|
| Na... Elkezdődött a fotósuli? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|