Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-09-20 20:55:33 2745
De még hogy! Alapjaiban megrendítette bizonyos eddigi ismeretemet. Persze nem adom el a cuccom, mert megvan, hogy milyen feladatot mivel kell/lehet megcsinálni. Na meg minek csináljam meg TÖKÉLETESRE a feladatot, ha az elfogadhatót sem fizetik meg. A plusz ráfordítást, ami a TÖKÉLETESHEZ kell, arra sem szükség nincs felénk, és meg se fizetnék.
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-09-20 20:34:12 2744
Na... Elkezdődött a fotósuli?
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-09-20 20:26:23 2743
Benne vagyok.
Most annyi új infóval vagyok felvértezve amúgy is :-) Eladok mindent, átállok középformátumra :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!