|
|
|
|
 |
Bobby75
2007-09-20 20:34:12
|
2744
|
| Na... Elkezdődött a fotósuli? |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2007-09-20 20:26:23
|
2743
|
Benne vagyok. Most annyi új infóval vagyok felvértezve amúgy is :-) Eladok mindent, átállok középformátumra :-)) |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2007-09-20 19:03:34
|
2742
|
| Arra gondoltam, hogy nem lenne kedvetek havonta-kéthavonta összejönni egy baráti-szakmai beszélgetésre? Akár fotózhatnánk is, de lehet csak beszélgetős-evős-ivós party is. Ott a művház, nem kell fizetni a teremért. Aki meg akar ott is aludhat ócsón:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|