Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-09-20 20:26:23 2743
Benne vagyok.
Most annyi új infóval vagyok felvértezve amúgy is :-) Eladok mindent, átállok középformátumra :-))
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2007-09-20 19:03:34 2742
Arra gondoltam, hogy nem lenne kedvetek havonta-kéthavonta összejönni egy baráti-szakmai beszélgetésre? Akár fotózhatnánk is, de lehet csak beszélgetős-evős-ivós party is. Ott a művház, nem kell fizetni a teremért. Aki meg akar ott is aludhat ócsón:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!