|
|
|
|
 |
jehu
2007-09-20 17:29:12
|
1968
|
Ezt alighanem Semjén egyik védence írta, az általa is hergelt utcai csőcselékből.
Már ha egy büdös szó is igaz az egészből.
Semjén nem szokott igazat mondani. |
|
 |
patrona
2007-09-20 16:17:44
|
1960
|
| Szegény zsóti, mivel érdemelte ezt ki? Ejj-ejj. |
|
A hozzászólás:
 |
keviocsi
2007-09-20 16:05:59
|
1959
|
Gyorshír: Halálosan megfenyegették Semjén Zsoltot
FH 2007-09-20 12:05
Az ismeretlen levélíró akasztást és golyósorozatot is ígér a KDNP elnökének.
"Halálra ítélünk, és az őszi zavargásokat kihasználva az ítéletet végre fogjuk hajtani" - olvasható többek között abban a levélben, amelyet az Országgyűlés Hivatalába címezve kézbesített Semjén Zsoltnak a posta.
Az ismeretlen feladó ezt közli a KDNP elnökével: "Egy sorozat elég lesz rád!"
Semjén Zsolt életveszélyes fenyegetés miatt ismeretlen tettes ellen tett a feljelentést, a nyomozás elrendeléséről 3 napon belül döntenek - mondta Halász Zsuzsa, a KDNP szóvivője, de ennél többet nem árult el az ügyről.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|