Keresés

Részletes keresés

clairvoyant Creative Commons License 2007-09-20 23:25:36 3905
Szió!
Én anno pont ilyen vakut vettem az S7000-esemhez.
Nekem teljesen kielégítette az igényeimet.
Azóta váltottam DSLR-re, de még mindig ezt a vakut használom.
Nem vagyok profi fotós, de általános használatra nyudoft szívvel ajánlom. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó.

A hozzászólás:
pedar Creative Commons License 2007-09-20 13:42:57 3903
Hello!
Tud valaki tippet adni, hogy milyen vakut lehetne beszerezni az s7000-hez?
Metz MB 36 C-2-n gondolkoztam, de nem tudom, kezeli-e normálisan a gép...
Valaki használt már ilyet? Ötleteket, tippeket várok. Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!