|
|
|
|
 |
clairvoyant
2007-09-20 23:25:36
|
3905
|
Szió! Én anno pont ilyen vakut vettem az S7000-esemhez. Nekem teljesen kielégítette az igényeimet. Azóta váltottam DSLR-re, de még mindig ezt a vakut használom. Nem vagyok profi fotós, de általános használatra nyudoft szívvel ajánlom. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó.
|
|
A hozzászólás:
 |
pedar
2007-09-20 13:42:57
|
3903
|
Hello! Tud valaki tippet adni, hogy milyen vakut lehetne beszerezni az s7000-hez? Metz MB 36 C-2-n gondolkoztam, de nem tudom, kezeli-e normálisan a gép... Valaki használt már ilyet? Ötleteket, tippeket várok. Előre is köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|