Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-20 13:40:41 11
Húú ez fárasztó volt :) Azért mi gyakrabban tisztogatjuk a gépet :) Biztos ami biztos.
A hozzászólás:
Who111 Creative Commons License 2007-09-20 13:31:08 10

Ha vízkő, akkor sztem nyisd meg a csapot! :-)

 

De most komolyan:

-Mi a mosógépet ecetezzük, minden 2-3 hónapban.

Most 10 éves és, bár a lengéscsillapítókkal van már egy kis baja, olyan belülről,

mint az új! (És nem folyik.) Mindez érden. (Jah, Whirpool AWG653 felültöltős)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!