|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-09-20 09:35:50
|
3
|
Ez valami új terméke a Domestosnak nem? Tutira óriási lehet. Kifele próbálom én is. |
|
A hozzászólás:
 |
Tepedt_
2007-09-20 09:32:56
|
2
|
Bizony a vízkő nagyon makacs dolog amit így elsőre tudok neked ajánlani mert nekem is használt az a Domestos ZERO Vízkő. Bővebb infót itt találsz: WWW |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-05-23 12:43:32
|
-
|
| Szijjasztok tudom általános probléma a hazátartásoknál a vízkő! Én szinte hetente harcolok vele gondolom sok háztartásbeli is járt vagy jár így, esetleg vmi ötlettel nem rendelkezdtek????? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|