|
|
|
|
 |
búgocsiga
2007-09-29 17:03:01
|
631
|
"...nem is kapható sehol."
rengeteg helyen láttam törpesünit. |
|
A hozzászólás:
 |
partics
2007-09-19 14:00:13
|
630
|
Szerintem, ha visszaolvasol a topicban, rá fogsz jönni, hogy ez nem jó ötlet. A sün nem háziállat, kedvtelésből ne tarts ilyet, nem is kapható sehol. Más kérdés a kis sünök átteleltetése, az szükséghelyzet, de őket is el kell engedni tavasszal. |
|
Előzmény:
 |
búgocsiga
2007-09-14 12:09:07
|
629
|
hali!
egyelőre ez egy távoli terv, de szeretnék majd sünit. per pill tele vagyok állatokkal, kuty, mókus, mongól futó....
szóval ez még messze van.
azt szeretném megtudni, h honnan tudok sünit szerezni, mennyibe kerül, el van-e egy nagy lakásban... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|