|
|
|
|
 |
kábelbúvár
2007-09-20 16:43:49
|
1965
|
Első felindulásában mindenki perelni akar.
Aztán kicsit lehiggadva mérlegeli a költség-haszon arányt, és legtöbbx visszavonul...
OFF
Télleg, hogy áll Szita és Martonyi a pereivel ?
ON |
|
 |
zsolti05
2007-09-19 10:42:25
|
1958
|
Semjén tehát nemcsak antiszemita, hanem gerinctelen is.
Igaz, e két dolog összefügg |
|
A hozzászólás:
 |
cren
2007-09-19 10:41:16
|
1957
|
Semjén mégsem perel - "Kvázi antiszemita"
Semjén Zsolt KDNP-elnök mégsem pereli be Szakonyi Pétert - írja a Népszava.
Vejkey Imre, Semjén ügyvédje levélben azt írta Szakonyi " (...) megfutamodott Semjén Zsolt szeptember 10-ei országgyűlési felszólalásának tárgyszerű megvitatása elől".
Szakonyi a Népszavát arról tájékoztatta, korábban azt mondta az egyik televízió műsorában, hogy Semjén "kvázi antiszemita" kijelentést tett a parlamentben, majd másnap a KDNP szóvivője közölte, Semjén azért indít pert, mert antiszemitának bélyegezte.
Szakonyi közölte, az első nyilatkozatok arról tanúskodtak, hogy olyan kijelentésért akarták beperelni, amit nem mondott, Semjént ugyanis nem nevezte antiszemitának, de beszédét annak tartja. Azon egyébként meglepődött, hogy a KDNP-s politikus mégsem perel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|