Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2007-09-19 09:35:33 91

Van papír a pénzről, a munkát azóta elvégezték. Ismerem a vezetőjüket, nem az a fajta aki meglép.

Szorít engem a határídő, ezért kénytelen vagyok belemenni olyan helyzetekbe, amibe más esetben nem mennék bele. Sajnos ez van. Az is biztos, hogy legközelebb másképp csinálnám, de a következő folyamatokhoz már másképp állok hozzá, látva hogy mire számíthatok.

Előzmény:
_lala_ Creative Commons License 2007-09-18 21:55:27 90
Írásbeli szerződés nincs, csak szóbeli megállapodás.
Tudtommal a szóbeli szerződés is szerződés, főleg hogy már előleget is adtam nekik a munkára.


Balek vagy, lásd be.

Előleget munkadíjra nem adunk. Sose. Kiváltképpen nem papír nélkül!!!!

A szóbeli szerződés is szerződés, csak hogy bizonyítod? Sehogy.
Így hogy rúgod ki, ha elégedetlen vagy a munkájával? Sehogy, a "nyereséget" már zsebre tette, azt már viszont nem látod. Az a kérdés, hogy mi a kisebb kár, ha hagyod megcsinálni a melót, vagy ha inkább elbukod a már átadott pénzt.

Mondjuk pl. egy burkolónál az átadott pénz lenne a kisebb bukta, mert ha lerakja a padlólapot is rosszul, azt utána dobhatod ki, az pedig összemérhető a kókler munkadíjával.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!