Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007-09-19 12:46:55 2737
Én mit mondjak? 3,5 éve van nálam, és beleraktam kb. 50 ezer expót.
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-09-19 08:32:49 2735
A digit világban 2 év nem is kevés. (nekem 2.5 éves a vázam :-)
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2007-09-18 22:28:51 2733
Miért? Lassan két éves a gép? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!