Keresés

Részletes keresés

skuzsu Creative Commons License 2007-09-19 10:00:39 812

Az adósok valószínűleg nem jönnek el a közgyűlésre, de nem azért mert nem mernek, vagy esetleg lelkiismeretfurdalásuk van, hanem mert fütyülnek rá! Mint ahogy' a tartozásukra is. Magyarázat pedig nincs. Aki fogyaszt, annak fizetnie kellene, még akkor is, ha nem ért egyet a mérés módjával. Fizessen ki X százalékot, a maradékot tartsa vissza. A közös költség meg nem fizetése pedig egyszerűen érthetetlen és elfogadhatatlan.

Elég sokáig szemérmeskedtünk és fizettünk helyettük. Régen fel kellett volna hatalmazni a közös képviseletet a tartozások behajtására és meghatározni azt, hogy mennyi idő, vagy milyen összeg után jön a behajtás.

Radányi úr leveléhez pedig annyit:

1. világosítson fel valaki, hogy mit takar "fűtés beszabályozás"?

2.  A szemrehányást pedig, hogy tképpen miattunk nincs még mindig megoldva ez a probléma (ti. a "hanyag" tulajdonosoknak soha nem sikerült egyszerre nyitva tartani az összes szelepet 2 napig) vissza kell utasítanom. Szerintem ezt a lakások átadása előtt simán megoldhatták volna. Akkor talán az is kiderül, hogy bizonyos mérők nem jól működnek.

3. A "kábelek felcserélése" a lakók "bűne" lenne? Vannak olyan tulajdonosok akik a mérőket szétszerelték és szándékosan felcserélték a kábeleket? Vagy mi ez az egész?

A hozzászólás:
Saughassy Creative Commons License 2007-09-18 21:59:42 811
En is csak gratulalni tudok, kulonos tekintettel R. csalad mindket tagjara, biztos nem telik mar nekik kenyerre, ra vannak szorulva a tamogatasunkra. A futesszabalyozasrol es a meroorak kabeleinek "felcsereleserol" szolo levelet pedig nem is minositem.

De egyebkent megis mit csinaljunk? Most muszaj fizetni, mert tenyleg beszivjuk. Utana majd a behajto megoldja a problemat, csak vegre billenjen mar az a rohadt egyenleg pozitivba. Komolyan erdekel, hogy a tobbszazezres hianyt es nulla forint befizetest felhalmozok el mernek-e jonni a kozgyulesre es mivel probaljak majd magyarazni, hogy 1. rajtunk eloskodnek, 2. a faszsaguk (mert ez meg enyhe kifejezes) miatt sziv 70-80 ember.

Előzmény:
skuzsu Creative Commons License 2007-09-18 17:07:05 810
A levélszekrényben most találtam meg a Ferhouse értesítését + a Főgáz levelét, hogy a lejárt tartozások miatt szept. 25-én 8 órától megszüntetik a gázszolgáltatást.
Gratulálok a nemfizetőknek! Talán arra számítanak, hogy majd azok, akik melegvizet akarnak a csapjukba, fizetnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!