|
|
|
|
 |
madgie
2007-09-19 07:40:41
|
2734
|
| Írtam neked két napja mailt...átment? |
|
 |
toth-abri
2007-09-18 22:28:51
|
2733
|
| Miért? Lassan két éves a gép? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2007-09-18 19:46:45
|
2732
|
| :) Ez gyoran ment...:) |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2007-09-18 10:24:23
|
2731
|
Sziasztok!
Lassan eladó lesz a Nikon D200 vázam portrémarkolattal! Pályázok a D300-ra. Végül is nem olyan rettentő sok a különbség, de mégis szeretnék váltani. Van egy-két "apróság", ami jól jön.
Szóval, ha tudtok valakit, szóljatok! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|