|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
killmark
2007-09-18 18:16:18
|
477
|
munkalap ,és a felső szekrény alja közt érdemes 55 cm-t tartani.
ez már bevált,de csak akkor ha nincs fénycsőtakaró a korpusz alján.abban az esetben 60 cm a táv. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-08-21 17:50:58
|
469
|
Az asztalos, aki a konyhabútoromat csinálta, kicsit becsapott. Nem úgy készítette el a felső részt, hogy azt a megbeszélt magasságba fel lehetett volna tenni. (Egy gázcső akadályozta - mondta. Akkor viszont egy szót nem szólt, amikor a helyszínen felmérte.) Gyakorlatilag a felső szekrény legalsó eleme (felhajló ajtó) felső széle szemmagasság alatt lett volna. Az meg nyilván nem működik, hogy alá kell mászni... Mivel látványtervem volt tőle, de azon nem szerepelt a munkalap és a felső szekrény távolsága, ezért annál többet nemigen tehettem, mint elhajtottam.
Azóta néhány hét alatt kitaláltam, hogy hogyan lehetne úgy átalakítani, hogy a terveimnek megfelelő legyen. Azt az asztalost már nem hívom vissza, nehogy direkt betartson és rövidesen a nyakamba szakadjon az egész. Sajnos más asztalost se találtam, aki november előtt vállalná, pedig egy szakembernek szerintem 1 óra ha lenne a munka...
No, rászántam magam, hogy megcsinálom egyedül a lényegi részét, aztán feltenni majd segít valaki. Ami a szekrényen van vasalat és ami van mint függesztősín, azt ezen a lapon megtaláltam: http://www.karnisbutor.hu/szerelveny/?a=szerelveny&group=43 804 és 875-ös.
Azonban jó lenne egy kép róla, hogyan kell a sínt feltenni. Kerestem a neten, de még nem találtam. Ha valaki tud segíteni egy képpel, azt köszönettel venném. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|