Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
killmark Creative Commons License 2007-09-18 18:16:18 477

munkalap ,és a felső szekrény alja közt érdemes 55 cm-t tartani.

ez már bevált,de csak akkor ha nincs fénycsőtakaró a korpusz alján.abban az esetben 60 cm a táv.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-08-21 17:50:58 469
Az asztalos, aki a konyhabútoromat csinálta, kicsit becsapott. Nem úgy készítette el a felső részt, hogy azt a megbeszélt magasságba fel lehetett volna tenni. (Egy gázcső akadályozta - mondta. Akkor viszont egy szót nem szólt, amikor a helyszínen felmérte.) Gyakorlatilag a felső szekrény legalsó eleme (felhajló ajtó) felső széle szemmagasság alatt lett volna. Az meg nyilván nem működik, hogy alá kell mászni... Mivel látványtervem volt tőle, de azon nem szerepelt a munkalap és a felső szekrény távolsága, ezért annál többet nemigen tehettem, mint elhajtottam.

Azóta néhány hét alatt kitaláltam, hogy hogyan lehetne úgy átalakítani, hogy a terveimnek megfelelő legyen. Azt az asztalost már nem hívom vissza, nehogy direkt betartson és rövidesen a nyakamba szakadjon az egész. Sajnos más asztalost se találtam, aki november előtt vállalná, pedig egy szakembernek szerintem 1 óra ha lenne a munka...

No, rászántam magam, hogy megcsinálom egyedül a lényegi részét, aztán feltenni majd segít valaki.
Ami a szekrényen van vasalat és ami van mint függesztősín, azt ezen a lapon megtaláltam:
http://www.karnisbutor.hu/szerelveny/?a=szerelveny&group=43
804 és 875-ös.

Azonban jó lenne egy kép róla, hogyan kell a sínt feltenni. Kerestem a neten, de még nem találtam. Ha valaki tud segíteni egy képpel, azt köszönettel venném.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!