|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
killmark
2007-09-18 18:13:52
|
476
|
alukeretes esetedben jó.csak arra figyelj,hogy a keret teli legyen,mert a gázteleszkópot csak arra tudod felfogatni.ha nem akarsz teleszkópot(jópárat cseréltem az elmúlt időben amiből szökött a gáz)akkor tegyél mechanikus felnyíló ollót! |
|
Előzmény:
 |
puntooo
2007-08-23 15:31:42
|
471
|
Sziasztok! Magam csinálom a konyhámat, és szeretnék 1-2 tanácsot kérni!
-A sarok (és benne az L-alakú sarokszekrény) beépítéséhez vettem egy Ferrari készletet. Ezzel a tipussal volt már dolgotok? Nehezen tudom kivenni a rajzon, hogy hogyan is kell bemarni a 30fokos kivetőpánt fészkét! Igaz, a megszokottól 1 cm-rel kiljebb, tehát 12 mm-re a szélétől legyen a fészek középpontja, és így a pánt beszerelendő része a bótorlap széléig ér el? Biztosan pofonegyszerű a válasz, de mihez kell a készletben a 2 fekete műanyag-idom? -A felső szekrényeim alja a mai divat szerint felhajthatóak lesznek. (36 cm magasak) Szeretném mattüveggel oldani a tömörséget, de erre most mi a célszerű megoldás? Ismerem az üvegpántokat, de a teleszkóphoz és a fogantyúhoz megint csak ki kéne fúratni az üveget, és nem tudom, hogy egészséges-e ez neki... Ha viszont keretesre csinálom, akkor mi a célszerű, hogy ne a régi falécecskés megoldást kelljen használnom? Alumínium profilra gondoltam, de ilyet komoly bútorvasalat áruházban sem találtam. Mit csináljak (a frontjaim is -ABS-es- bútorlapból fognak készülni.
Köszönettel: puntooo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|