Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007-09-18 19:46:45 2732
:) Ez gyoran ment...:)
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2007-09-18 10:24:23 2731

Sziasztok!

 

Lassan eladó lesz a Nikon D200 vázam portrémarkolattal! Pályázok a D300-ra. Végül is nem olyan rettentő sok a különbség, de mégis szeretnék váltani. Van egy-két "apróság", ami jól jön.

 

Szóval, ha tudtok valakit, szóljatok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!