|
|
|
|
 |
Tima2
2007-09-18 09:11:18
|
1041
|
0 bizonyítékkal?
Majd kiírom a ketrecre, hogy tipli haza vagy mosolyogj a kamerába.
Elmebeteg az egész család. |
|
A hozzászólás:
 |
neverhood
2007-09-17 15:04:32
|
1040
|
Hat, akkor eljenek a tokeletes szomwszedok.. =D
Remeljuk azert legkozelebb nem fordul elo. Nem lehet vele valamit kezdeni?
Feljelenteni maganlaksertesert vagy ilyesmi... |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-09-17 14:55:42
|
1039
|
| Nem kezdem el ide leírni, eddig milyen és hány afférom volt vele! Némelyik egész hajmeresztő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|