|
|
|
|
 |
neverhood
2007-09-17 14:36:06
|
1038
|
Es
1. Miert engedne ki Rikit?
2. Mi joga van hozza?! Oo (koltoi kerdes) |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-09-17 13:57:32
|
1037
|
Van egy "kedves" szomszédom, aki szeret hozzám átugrálni......
De majd kiderül mi történt, most lakattal van bezárva az ajtó. |
|
Előzmény:
 |
neverhood
2007-09-17 13:35:04
|
1036
|
Kiszoktettek? Mire gondolsz? Valaki kiengedte volna? De hogyan jutott be?
Viszont akkor mekkora szerencse, hogy nem ment el messzire... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|