|
|
|
|
 |
Tima2
2007-09-17 13:57:32
|
1037
|
Van egy "kedves" szomszédom, aki szeret hozzám átugrálni......
De majd kiderül mi történt, most lakattal van bezárva az ajtó. |
|
A hozzászólás:
 |
neverhood
2007-09-17 13:35:04
|
1036
|
Kiszoktettek? Mire gondolsz? Valaki kiengedte volna? De hogyan jutott be?
Viszont akkor mekkora szerencse, hogy nem ment el messzire... |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-09-17 11:54:25
|
1035
|
Riki ma reggelre kiszökött, illetve gyanítom, hogy inkább kiszöktették.
Az autó alatt találtam meg, azt hittem, hogy macska, benéztem alá, majd szívinfarktust kaptam, amikor farkasszemet nézett velem egy nyest. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|