Keresés

Részletes keresés

neverhood Creative Commons License 2007-09-17 13:35:04 1036

Kiszoktettek? Mire gondolsz? Valaki kiengedte volna? De hogyan jutott be?

Viszont akkor mekkora szerencse, hogy nem ment el messzire...

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-09-17 11:54:25 1035

Riki ma reggelre kiszökött, illetve gyanítom, hogy inkább kiszöktették.

Az autó alatt találtam meg, azt hittem, hogy macska, benéztem alá, majd szívinfarktust kaptam, amikor farkasszemet nézett velem egy nyest.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!