|
|
|
|
 |
vrobee
2007-09-17 10:37:13
|
11
|
Egyet ne feledj!!!!!!!!! 2002-ben nem voltunk sereghajtók!!!!!!!! nem feledem, csak OFF.
Megszorítások voltak, hogy a gazdag szdsz-mszpsek még gazdagabbak lehessenek! Hogyafaxbane. Te se sokmindent értesz a világból :/ |
|
 |
freelander2005
2007-09-17 10:30:23
|
10
|
| Csak azert nem mert előbbről indultunk... de evvel csak annyira jutottunk hogy előbb vertük a fejünket a plafonba.. |
|
A hozzászólás:
 |
originalqszi
2007-09-17 10:26:02
|
8
|
Egyet ne feledj!!!!!!!!! 2002-ben nem voltunk sereghajtók!!!!!!!! Még 2003-ban, sőt 2004-ben sem!!!!!!!! Aztán azok lettünk:(((((((((((((((((((((((((( Volt egyáltalán reform?????????? Megszorítások voltak, hogy a gazdag szdsz-mszpsek még gazdagabbak lehessenek!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((
.....a közönség egy darabig tűrte, aztán ütötték, rugdosták....... |
|
Előzmény:
 |
vrobee
2007-09-17 09:58:44
|
-
|
Üresjárat
TótaWé írása apropóján megfogalmazott, de már régóta érlelődő kérdés: Mi lesz a reformokkal? Ennyi volt? Fletó föladta? Győzött a Kiss Péter féle "eddig is jó vót, eztán is jólesz" vonal? Vége? Elfelejthetjük? Maradunk a térség sereghajtója?
Kérés: Próbáljunk meg annál a témánál maradni, amit a cikk boncolgat. Nem érdekel, hogy gyurcsány lebukott, tótawé aljas, hugyosnácik és orbánbányák. Ez az egy topik ne erről szóljon! A kérdésre érdekelne a válasz.
(gondolom, mint minden érdemi topik, ez is gyorsan fog süllyedni.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|