Keresés

Részletes keresés

partics Creative Commons License 2007-09-19 14:00:13 630
Szerintem, ha visszaolvasol a topicban, rá fogsz jönni, hogy ez nem jó ötlet. A sün nem háziállat, kedvtelésből ne tarts ilyet, nem is kapható sehol.
Más kérdés a kis sünök átteleltetése, az szükséghelyzet, de őket is el kell engedni tavasszal.
A hozzászólás:
búgocsiga Creative Commons License 2007-09-14 12:09:07 629

hali!

egyelőre ez egy távoli terv, de szeretnék majd sünit. per pill tele vagyok állatokkal, kuty, mókus, mongól futó....

szóval ez még messze van.

 

azt szeretném megtudni, h honnan tudok sünit szerezni, mennyibe kerül, el van-e egy nagy lakásban...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!