|
|
 |
garfieldka
2007-09-13 14:05:21
|
24
|
2003 óta vásárolok tőlük. Ha minden rendben megy, akkor valóban nincs baj velük. Azonban 2-3 esetben volt problémánk egymással. Ami nem tetszik bennük, hogy ilyenkor ülnek a magas lovon és a vevőt hülyének nézik. Ők tévedhetetlenek. Udvariasan, de tudunkra adják, hogy minden úgy jó, és helyes, ahogy ők folytatják a tevékenységüket. Tehát a másik fél a hibás minden helyzetben. Egyáltalán nem igyekeznek a felmerült akadályt elhárítani. Csinálj, amit tudsz.
Program, vagy adatátviteli hiba miatt a napokban nem tudtam velük a Kaufabwicklungot végigvinni. A Paypal fizetési gomb egyáltalán nem funkcionált. Mivel a dolog sürgős volt, ezért a Palpal-en manuálisan az egyetlen, nyilvános email címükre utaltam az összeget. Ha nincs ilyen cím a Paypal-en regisztrálva, akkor eleve visszautasítja a rendszer az utalást.
Esetemben elfogadta, a folyószámlámról is levették a pénzt és könyvelték az utalást. Pár nap múlva értesített a Paypal, hogy áll náluk egy utalás, kérjem vissza a címzettől. Na, ez nem sikerült. 3 napon át, több tucat levélváltás után is csak azt biflázták a Walserék, hogy nincs ilyen címük, nem tudják visszaküldeni. A Paypaltől pedig ismételten megerősítette, hogy én már nem tudom visszehívni a pénzt, forduljak az eladóhoz, ők megtehetik.
Volt már nemegyszer mással is hasonló technikai gond. Ilyenkor az eladó manuálisan beavatkozott és megoldottuk a kérdést. Erre a Walser cég nem hajlandó. Arra persze volt emberük, idejük, hogy levelek tömkelegében, mindig újra böfögjék a vélt igazukat. Ezért a vevőt hülyének tekintő stílusért a magam részéről igyekszem mellőzni őket. Ne kelljen a pénzem nekik máskor se!
Bocs a hosszú leírásért.
|
|
 |
garfieldka
2007-09-13 14:03:24
|
23
|
2003 óta vásárolok tőlük. Ha minden rendben megy, akkor valóban nincs baj velük. Azonban 2-3 esetben volt problémánk egymással. Ami nem tetszik bennük, hogy ilyenkor ülnek a magas lovon és a vevőt hülyének nézik. Ők tévedhetetlenek. Udvariasan, de tudunkra adják, hogy minden úgy jó, és helyes, ahogy ők folytatják a tevékenységüket. Tehát a másik fél a hibás minden helyzetben. Egyáltalán nem igyekeznek a felmerült akadályt elhárítani. Csinálj, amit tudsz.
Program, vagy adatátviteli hiba miatt a napokban nem tudtam velük a Kaufabwicklungot végigvinni. A Paypal fizetési gomb egyáltalán nem funkcionált. Mivel a dolog sürgős volt, ezért a Palpal-en manuálisan az egyetlen, nyilvános email címükre utaltam az összeget. Ha nincs ilyen cím a Paypal-en regisztrálva, akkor eleve visszautasítja a rendszer az utalást.
Esetemben elfogadta, a folyószámlámról is levették a pénzt és könyvelték az utalást. Pár nap múlva értesített a Paypal, hogy áll náluk egy utalás, kérjem vissza a címzettől. Na, ez nem sikerült. 3 napon át, több tucat levélváltás után is csak azt biflázták a Walserék, hogy nincs ilyen címük, nem tudják visszaküldeni. A Paypaltől pedig ismételten megerősítette, hogy én már nem tudom visszehívni a pénzt, forduljak az eladóhoz, ők megtehetik.
Volt már nemegyszer mással is hasonló technikai gond. Ilyenkor az eladó manuálisan beavatkozott és megoldottuk a kérdést. Erre a Walser cég nem hajlandó. Arra persze volt emberük, idejük, hogy levelek tömkelegében, mindig újra böfögjék a vélt igazukat. Ezért a vevőt hülyének tekintő stílusért a magam részéről igyekszem mellőzni őket. Ne kelljen a pénzem nekik máskor se!
Bocs a hosszú leírásért. |
|
A hozzászólás:
 |
kalasnikov
2007-09-13 12:59:54
|
22
|
...ha lehet ellenpéldát is írni (így korrekt).
Én is rendeltem a Foto-Walsertől (http://myworld.ebay.de/foto-walser) nekem pozitív volt a tapasztalatom. Igaz, hogy csak egy alkalommal vettem négy terméket, de akkor minden rendben ment. |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2007-09-11 20:32:07
|
11
|
| Majd holnap megtöltöm ezt a topicot! :))) Sajnos az évek óta rendben futó partnerek is okoznak olykor nagy gubancot. Most is van vitám a Foto-Walserrel, nem először. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|