Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Majdnem Creative Commons License 2007-09-13 10:48:32 45

jahh, egy kis CA valóban látszik pl. a fehér abroncson, de össze nem mérhető -nálam- a 85/1,8 -al, vagy a 100/2 -vel

 

a mintaképben a haj-szekció éles részén  azt hiszem élesítettem egy kicsit szelektíven a bikkfang kedvéért,  de a szem környékéhez garantáltan nem nyúltam

Előzmény:
Majdnem Creative Commons License 2007-09-13 00:13:23 44

nos nem szub, de F2

 

volt nálam kölcsön egy canon ef 135/2 ...  gyönyörű rajzú (van nála élesebb obi azért), gyönyörű tónusmenetű

 

nagyon érzékeny vagyok a kromatikus abberációra, de ennél nyomát sem találtam nyitott rekesznél sem

 

www.kakuszi.hu/send/kl8l7139.jpg

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!