Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2007-09-12 23:48:41 43
nemodabuda! nemrég vót olyan szitu, hogy a 25-50essel kellett egy kis bótocskában szenvednem, 4 -es fényerő OK, de nem akkor, amikor hp5 -re, 1/8, 1/4 -eket mutat a meter, amit kézből kellett megódani. nem lett nagy baj, a szemcsétől nem úccse láccik a bemozdulás :)) //lett azért éles is//
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-12 23:39:53 42
24/2 jó is??

ott nem sok értelme van a fényerőnek, tájhoz, kézből f2, a te habitusoddal, nemá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!